Veľkoformátová dlaždica s rozmerom až 120×240 cm je určená na pokládku na zem aj steny. Nielen veľkosť samotnej dlaždice ale aj kvalita a rozmanitosť štruktúry posúvajú laťku interiérového dizajnu vyššie.

Tubadzin Monolith je kolekcia veľkoformátovej dlažby so základným formátom 120×240 cm, ktorá pozostáva z niekoľkých menších formátov a 3 hrúbok – 6, 10, 11 mm. Z hľadiska pokládky dlažby sú 2 najväčšie rozmery v hrúbke 6mm vhodné len na lepenie resp. s viditeľnou montážou. Menšie dlaždice s hrúbkou 10mm nie sú typom montáže obmedzené t.j. môžu ísť napr. aj na terče. Tieto gresové obklady môžu byť použité vo fasádnom systéme TAS. Veľkou výhodou je rýchlosť montáže / pokládky dlažby.

Gresové obklady Tubadzin majú vynikajúcu odolnosť voči vode, škvrnám, vysokým teplotám aj mrazu! Odvetrávaná fasáda z týchto obkladov umožňuje vetranie stien a dominuje svojim dizajnom.

Zvoliť si môžete zo 4 typov povrchovej úpravy – matná, leštená, lapatto a satén. Určite vás osloví jeden z 38 dekórov – na výber je klasika v podobe „mramoru“, kameňa ale aj betónu, či „trendy“ pastelových farieb.

Kompletnú ponuku Tubadzin nakúpite u nás – radi Vám poradíme pri výbere v našom štúdiu.