Kuchyne

Kuchyňa je centrom rodiny, v dome či byte. Je centrom nielen celého spoločného diania v rodine ale často je aj dispozične križovatkou celej domácnosti. V každej domácnosti sú zvyklosti trochu iné, potreby, dizajn a praktickosť má rôzne formy a práve preto je zostavenie kuchyne výrazne individuálna záležitosť. V našej predajni Eden Malacky ponúkame individuálne zostavené kuchyne Dalno, ktoré vieme dodať na kľúč spolu so spotrebičmi.

Kuchyne na mieru

Príďte k nám do predajne a spolu vytvoríme 3D návrh kuchyne, ktorá bude spĺňať vaše potreby a zároveň do nej prinesieme elementy, ktoré zjednodušia prístup pri každodennej práci a pohybe v nej.

Priestor kuchyne a prípadne prepojenie s inými miestnosťami ako napríklad obývačkou dávajú veľmi široké možnosti zostavenia jednotlivých prvkov, ktoré môže presahovať až do ďalšej miestnosti a vytvoriť tak optimálne splynutie dizajnu oboch miestností.

Každá skrinka môže byť zhotovená z viac ako 200 voliteľných dekorov. Individuálne rozmery skriniek, políc, či pracovnej dosky spolu s materiálovou variabilitou dávajú obrovský priestor na jedinečný dizajn. Vďaka 3D návrhu ho zhmotníme tak, že budete mať pocit reálneho vyhotovenia. Spolu s dizajnom vám vyhotovíme aj cenovú kalkuláciu a uvedieme dobu dodania.

Kuchyne Dalno sú vyrobené na Slovensku. Sú zhotovené najmodernejšou technológiou z najkvalitnejších materiálov od renomovaných výrobcov. Veríme v kvalitu našej práce a materiálov, preto na vnútorné vybavenie skriniek dávame doživotnú záruku a na celú kuchyňu 5 ročnú záruku.

3D online softvér na návrh kuchyne

NOVINKANavrhnite si vlastnú kuchyňu v 3D - zadajte veľkosť kuchyne, dvere, okná a navrhnite si ju do posledného detailu!

Jedným z parametrov dlhodobej kvality nábytku sú hrany dosiek a detail ich prepojenia na plochu police či skrinky. Pri výrobe kuchýň Dalno používame dve najmodernejšie technológie olepovania hrán – PUR termoset lepenie a Laser Edge spojenie. Pri PUR lepení dochádza pri minimálnom množstve lepidla k vytvoreniu veľmi pevného a najmä vodotesného spoja, ktorý je veľmi estetický a presný. Laser Edge je špičková technológia, ktorá umožňuje vďaka laseru naniesť hranu na dosku bez škáry a bez použitia lepidla! Výsledkom je neviditeľný spoj, ktorý v podstate mení diel na jednoliatu súčasť, ktorá je odolná voči teplu a vlhkosti.

NanoTeQ MaTT

Materiál, z ktorého sa vyrábajú kuchynské skrinky môže mať rôznu kvalitu a výdrž. To isté platí o povrchu skriniek, dvierok či iných plôch v kuchyni. Oteruvzdornosť, či náchylnosť na otlačky sa po pár rokoch ukáže ako jedna z najdôležitejších vlastností kuchyne. Naše kuchyne sú zhotovené z najkvalitnejších materiálov a z hľadiska povrchov hrá prím NanoTeQ MaTT, čo je laminát opatrený vrstvou z nanovlákien.
Výsledkom je povrch s dokonale zamatovým vzhľadom, ktorý je odolný voči poškriabaniu, je vodeodolný, bezotlačkový, nárazuvzdorný, antibakteriálny a tiež je odolný voči ultrafialovému žiareniu (UV). Na dosiahnutie absolútne presných hrán používame delenie laserom. Jednou zo super vlastností NanoTeQ MaTT je aj opraviteľnosť!

Dizajn kuchyne

Okrem najnovších trendov sú v dizajne kuchýň stálice, ktorých dizajn sa nemení a práve z nich máme často okamžitý pocit domova. V našej ponuke sú to kuchyne Provance, ktorú dopĺňajú dve skupiny kuchýň – moderné a dizajnové.

Provance kuchynské linky

Dalno Provance kuchyne sú navrhnuté v tradičnom vidieckom štýle, ktorý akoby prebudil naše dávne spomienky a chute. Aj keď je dizajn tradičný, technológie výroby a povrchovej úpravy su na najvyššom štandarde. Špeciálny lak Evermatt zabezpečuje odolnosť voči poškriabaniu, opotrebeniu ale aj proti odtlačkom prstov. Je to transparentný polyuretánový lak, ktorý obsahuje 30% nano častíc striebra. Výsledný dojem je veľmi prirodzený, jemný a bez odleskov.

Moderné kuchynské linky

Moderné kuchyne Dalno sa vyznačujú čistými líniami, jemným farebným kontrastom a prvkami prepojenia s obývačkou. Výsledkom je pocitovo jednoduchý, čistý a zladený domov.

Jednou z foriem ako prepojiť kuchyňu s obývačkou sú regálové systémy, police, ktoré svojou hmotou a farebnosťou zjednocujú dve miestnosti. V našej ponuke sú taktiež objemovo veľmi jemné, no dizajnovo príťažlivé kovové police vo farbách bila, čierna a sivá, ktoré sa dajú individuálne umiestniť. Môžu hrať veľmi zjednocujúcu rolu celého priestoru a ich odľahčený dizajn sa hodí takmer všade.

Dizajnové kuchynské linky

Dizajnové kuchyne Dalno sa vyznačujú neštandardnou individualitou, či už je to skladbou, farebnosťou alebo konštrukčnými prvkami a tvarmi.
Vieme skombinovať akrylátové dvierka v matnej kobaltovej farbe s prírodnou farbou duba, ktorý je nevšedný úpravou kartáčovaním. Nevšedné nerezové rámiky políc, či skriniek dodávajú kuchyni pocit jedinečnosti. K tomu si predstavte kuchynský ostrovček v tvare Y, ktorý je prístupný z oboch strán. Centrum bytu, či domu je z nášho pohľadu už definovaný, čo vy na to?

Príďte k nám do predajne a spolu vytvoríme 3D návrh kuchyne, ktorá bude spĺňať vaše potreby a zároveň do nej prinesieme elementy, ktoré zjednodušia prístup pri každodennej práci a pohybe v nej.

Elektrické spotrebiče do kuchyne

Ku kuchynskej linke samozrejme patria elektrické spotrebiče, ktorých dizajn je výrazným prvkom kuchyne. Podľa štýlu kuchyne, potrebnej funkcionalite spotrebičov Vám vieme poradiť a vybrať to najlepšie od výrobcov AEG, Electrolux či Gorenje. Ak by ste však mali chuť na niečo špeciálne, vieme zabezpečiť akúkoľvek značku.

Najnovšie články z nášho blogu

V blogu vás budeme informovať o akciách, novinkách ale aj iných zaujímavostiach zo sveta kuchýň a kúpelní.

Akcia na vodeodolné laminátové podlahy Classic

Akcia na vodeodolné laminátové podlahy Classic

Využite akciu Quick Step, vďaka ktorej získate kvalitnú vodeodolnú laminátovú podlahu so zárukou až 25 rokov za vynikajúcu akciovú cenu. V akcii, ktorá trvá až do 3. apríla 2022 si môžete vybrať zo 16 vzorov vodeodolnej laminátovej click podlahy Classic. Zároveň je v...

Veľkoformátový obklad Monolith

Veľkoformátový obklad Monolith

Veľkoformátová dlaždica s rozmerom až 120x240 cm je určená na pokládku na zem aj steny. Nielen veľkosť samotnej dlaždice ale aj kvalita a rozmanitosť štruktúry posúvajú laťku interiérového dizajnu vyššie.Tubadzin Monolith je kolekcia veľkoformátovej dlažby so...