Postele ROYAL

Kráľovsky pohodlné a kvalitné. Ponuka postelí ROYAL vás osloví dizajnom a konštrukciou. Každá jedna posteľ je detailne spracovaná a bude prekrásnym solitérom vo vašej spálni. Solitérom, ktorý vás odmení kvalitným spánkom a energiou do ďalšieho dňa.

Výber novej postele

K výberu novej postele by sme mali pristupovať obozretne a s jasne stanoveným cieľom = kvalitný spánok. Práve na posteli totiž strávime tretinu dňa, čiže približne tretinu svojho života. Či už pracujete veľa fyzicky alebo duševne, cvičíte alebo sa len prechádzate, vždy platí že kvalitný spánok je základ úspechu v ďalšom dni.
O kvalite postele hovorí nielen samotný matrac ale aj rošt a celková konštrukcia postele. Kvalitný poťah, detaily spracovania rozhodujú o tom, či sa v spálni cítite dobre a pohodlne. Poriadok, pocit bezpečia a pohody upokojujú myseľ a vy sa postupne prepadáte do kvalitného spánku.

Manželské postele Royal

Kolekcia zahŕňa 27 modelov manželských postelí, ku ktorým ponúkame veľmi kvalitné matrace a tiež doplnky v podobe boxov, stolíkov, či lavíc v dizajne prislúchajúcej postele.
Z hľadiska dizajnu okamžite zaujme prepracované čelo postele, ktoré je dominantné a elegantné zároveň. Detaily čela a zladenosť s ostatnými časťami postele robia z postele Royal luxusný solitér, ktorý priam volá „ľahni si na mňa“…
Matrac je veľmi dôležitou súčasťou postele, ktorá je rozhodujúca pre kvalitný spánok a zároveň jeho tvrdosť, pružnosť a profilácia sú často veľmi individuálne hodnotené. Z tohto dôvodu ponúkame matrace v najvyššej kvalite, ktoré obsahujú napr. taštičkové pružiny, visco elastickú penu či bonellové pružiny – prípadne ich kombináciu a sú doladené na maximálny komfort ďalšími medzivrstvami.
Pevný oceľový rošt je zárukou stability a aj po dlhom čase nebude pod vami vŕzgať. Vďaka pevnosti výklopného roštu je k dispozícii obrovský úložný priestor pod posteľou, ktorý neraz oceníte a už nikdy nebudete chcieť posteľ bez neho.

Nočné stolíky, lavičky, taburetky..

Dizajn spálne umocňujú nábytkové doplnky v podobe nočných stolíkov, lavičiek či taburetiek v dizajne, ktorý korešponduje s dizajnom postele. Práve preto ponúkame ku každej posteli doplnky zvýrazňujúce líniu postele, ktorú ste si vybrali.

Doplnky do spálne

Príjemný pocit v spálni umocňujú krásne obliečky, prikrývky, vankúše, lampy na nočný stolík – jednoducho všetko na zútulnenie spálne. Dôležitý je v tomto smere nielen dizajn ale aj kvalitné materiály, ktoré sú príjemné na dotyk.

V našej predajni v Malackách nájdete pekný výber a zároveň vieme objednať kompletný set priamo na mieru vašim očakávaniam, či podľa definície interiérového architekta.

Posteľ ROYAL Babylon

Posteľ ROYAL Belezza

Posteľ ROYAL Calipso

Posteľ ROYAL Comfort Sleep

Posteľ ROYAL Diamond Lux

Posteľ ROYAL Dream

Posteľ ROYAL Hamilton

Posteľ ROYAL Hera

Posteľ ROYAL Latex Komfort

Posteľ ROYAL Leonar

Posteľ ROYAL Luxury

Posteľ ROYAL Magnesia

Posteľ ROYAL Marbella

Posteľ ROYAL Mercure

Posteľ ROYAL Monaco

Posteľ ROYAL Ocaliptus

Posteľ ROYAL Oscar

Posteľ ROYAL Patrice