Kúpeľne

Vybavenie kúpeľne a záchodu vyzerá na prvý pohľad jednoducho – potrebujeme sanitu  – umývadlo, záchod, vaňu, či sprchový kút a k ním vodovodné batérie a príslušenstvo ako napr. batériu, zrkadlo, osvetlenie a v neposlednom rade obkladačky a dlažbu, či drevené alebo parketové podlahy. Aaaah, a to sme ešte zabudli na vykurovanie podlahy, či stačil by radiátor – sušiak? Po návšteve predajne, sa však vynorí asi 100-otázok ohľadom sanity a nejde len o kvalitatívne, či finančné rozdiely.

Dnešná ponuka je natoľko materiálovo, dizajnovo a konštrukčne komplexná, že sa oplatí poradiť s odborníkom. Faktom je, že zariadenie kúpeľne a záchoda vydrží v byte, či dome bez zmeny najdlhšie – niekedy aj vyše 15-rokov. Práve preto by sme mali vybrať kvalitné a funkčné prvky, ktoré síce majú o čosi vyššiu cenu, no vzhľadom na ich dlhú dobu použiteľnosti sa rozdiel v cene stratí. A vám ostane len dobrý pocit, ako všetko krásne funguje a vyzerá – každý deň, ráno i večer…

novinkaKúpeľňový nábytok na mieru

Náš nábytok do kúpeľne na mieru presne podľa vašich rozmerov – vyberte si z 30 nábytkových sérií Váš dizajn!

Sanita

Klasická porcelánová sanita je dnes dostupná v nových tvaroch, ktoré prinášajú rôznorodý dizajn ale aj efektívne čistenie, či menšiu spotrebu vody. Práve tá je hlavnou témou pri záchodoch, kde bezokrajové resp. bez výstupkové misy sú trendom v čistote aj spotrebe vody. Keďže nemajú vnútorný záhyb, tak sa v nich nevytvárajú usadeniny, pleseň, či vodný kameň

Vodovodné batérie a doplnky

Doma sa ich dotýkame najviac a vedú pre človeka najdôležitejšiu esenciu života – vodu. Vodovodné batérie sú v kúpeľni aj kuchyni stredobodom pozornosti a popri ich dizajne je veľmi dôležitá kvalita konštrukcie a detaily spracovania. Zároveň sa do popredia dostáva ekológia výrobného procesu a distribúcie, ktorú oceňuje čoraz viac ľudí.

Sprchové kúty

V našej predajni nájdete veľmi široký sortiment sprchových kútov, ktorý je možné vidieť nainštalované v prezentačných kójach predajne. Inšpirujte sa u nás!

Vane

Dopriať si oddych v “teplej” vani je klasikou starou ako ľudstvo samo. Človek ostane na chvíľu sám sebou, nahý, obklopený teplou vodou, ktorá ho upokojuje a jemne uspáva. K zvýšeniu zážitku si môžeme dopriať sviečky, vonné oleje… Vaňa je jednoducho pre život potrebná!

Obklady a dlažby

V našej predajni nájdete veľmi široký sortiment obkladov a dlažieb, ktorý je možné vidieť nainštalované v prezentačných kójach predajne alebo na prezentačných paneloch. Inšpirujte sa u nás!

Vykurovanie

Prekrásna, čistá, svetlá kúpeľňa nebude príjemným miestom na oddych a očistu, ak tam nebude príjemná teplota. V kúpeľni sme oveľa citlivejší na teplotu vzduchu miestnosti ale aj samotnú teplotu podlahy. Ďalším faktorom, ktorý je pocitovo ovplyvňuje mozog je farebnosť miestnosti.

Stavebná chémia

Každá aktivita na stavbe, či pri úprave a prerábke bytu, domu vyžaduje správny systém a dodržanie technológie. Nepreberné množstvo stavebnej chémie a s nimi súvisiacich pomocných prvkov sťažuje výber – my Vám pomôžeme!

Najnovšie články z nášho blogu

V blogu vás budeme informovať o akciách, novinkách ale aj iných zaujímavostiach zo sveta kuchýň a kúpelní.

Akcia na vodeodolné laminátové podlahy Classic

Akcia na vodeodolné laminátové podlahy Classic

Využite akciu Quick Step, vďaka ktorej získate kvalitnú vodeodolnú laminátovú podlahu so zárukou až 25 rokov za vynikajúcu akciovú cenu. V akcii, ktorá trvá až do 3. apríla 2022 si môžete vybrať zo 16 vzorov vodeodolnej laminátovej click podlahy Classic. Zároveň je v...

Veľkoformátový obklad Monolith

Veľkoformátový obklad Monolith

Veľkoformátová dlaždica s rozmerom až 120x240 cm je určená na pokládku na zem aj steny. Nielen veľkosť samotnej dlaždice ale aj kvalita a rozmanitosť štruktúry posúvajú laťku interiérového dizajnu vyššie.Tubadzin Monolith je kolekcia veľkoformátovej dlažby so...