Vodovodné batérie a doplnky

Doma sa ich dotýkame najviac a vedú pre človeka najdôležitejšiu esenciu života – vodu. Vodovodné batérie sú v kúpeľni aj kuchyni stredobodom pozornosti a popri ich dizajne je veľmi dôležitá kvalita konštrukcie a detaily spracovania. Zároveň sa do popredia dostáva ekológia výrobného procesu a distribúcie, ktorú oceňuje čoraz viac ľudí.

Výber batérie začína zväčša jednoducho – mala by byť páková a pekná, nie moc drahá. Po príchode do predajne však stratíte zmysel pre realitu, výber je veľmi široký a zároveň začnete rozmýšľať aj nad inými vymoženosťami. Termostatické batérie ponúkajú luxus vopred nastavenej teploty, podomietkové batérie lepšie čistenie, eleganciu i priestor (v sprche nezavadzajú), teleskopické batérie majú možnosť povytiahnuť sprchovú hlavicu a čo tak bezdotykové ovládanie malej vodovodnej batérie v záchode?

Práve vstavané, podomietkové batérie zjemnia dizajn kúpeľne, prestanú byť stredobodom pozornosti a z klasickej kúpelne sa stane oddychový priestor s čistými líniami.

V našej predajni ponúkame široké portfólio značiek, takže batériu si viete vybrať nielen podľa dizajnu, kvality, funkčnosti ale aj ceny. Do pozornosti by sme dali značky Hansgrohe, Grohe, Novaservis, Laufen, Tres či Geberit.

Hansgrohe nie je Grohe

Len tak mimochodom vedeli ste, že Hansgrohe a Grohe boli pred 100 rokmi nezávislými značkami otca a syna? Veru tak a dnes sú obe naďalej celosvetovými konkurentmi, pričom Hansgrohe poznáme na Slovensku najmä vďaka sponzorstvu cyklistického tímu, v ktorom jazdí aj náš Peter Sagan – 3-násobný majster sveta.

Produkty oboch značiek sú etalónom pre celý svet a ich ponuka je naozaj komplexná, až je problém si vybrať. Všeobecne pri batériách platí, že ich treba vidieť na živo a taktiež sa ich treba dotknúť, preveriť či vám sedí ich ergonómia ovládania. 

Novaservis

Všetky spomenuté značky sú svetovými lídrami až na Novaservis, ktorá je mladou českou značkou, pôsobiacou v nadnárodnej skupine Ferro. Jej ponuka je komplexná, kvalitná a za veľmi dobré ceny.

Laufen

V našej predajni nájdete kompletný sortiment od švajčiarskeho Laufenu a teda aj vodovodné batérie. Kvalita, dizajn, najnovšie trendy – ak to skĺbite aj so sanitou získate doma každý deň výborný pocit z ergonómie a trvanlivosti.

Tres

Španielska značka Tres je na trhu viac ako 50 rokov. Ponúka vodovodné batérie do kúpelne aj kuchyne, pričom nechýbajú ani termostatické či bezdotykové batérie. 

Bežnej ponuke sa vymyká séria Loft colors, v ktorej nájdete batérie so 6 jasnými farbami, ktoré sú kombinované s chrómom. Veľmi pekná je aj klasická séria s otočnými kohútikmi – Tres ESE23.

Geberit

Pokiaľ hľadáte systémové bezdotykové riešenie vodovodných batérie, tak Geberit by mal byť prvou voľbou. Bezdotykové batérie Geberit Piave a Brenta je možné montovať na stenu, či na plochu. Systém montáže a zapojenia týchto batérií je vypracovaný aj pre verejné, či poloverejné priestory.

Príslušenstvo kúpeľne

Držiaky, háčiky, vešiaky, poličky a iné príslušenstvo nájdete u viacerých našich značiek, no značky anglické Smedbo a české Nimco sa na ne priamo špecializujú.

Odporúčame najmä LED osvetlené zrkadlá, či make-up zrkadielka, pri ktorých sa dá nastaviť farba svetla, čím dosiahnete optimálne zobrazenia vašej pokožky nielen pri líčení. Ak to zoberieme do extrému tak je možné simulovať farbu osvetlenia sviečkami, čo oceníte pri líčení na romantickú večeru – budete tam vyzerať presne tak ako sa nalíčite vo vašej kúpeľni – vynikajúco.

Zaujímavé sú vstavané dávkovače na mydlo, ktoré umiestnite do otvoru umývadla, či vrchnej dosky kúpeľňovej skrinky. V prípade, že potrebujete sem-tam zavesiť viac prádla v kúpelni alebo v chodbe, je jednou z možností rozťahovacia šnúra od Smedbo.

Smedbo Time – samolepiace hodiny na stenu, chróm-biela, priemer 60mm

Zoznam výrobcov v našej ponuke

(v abecednom poradí)

Vieme vám zabezpečiť produkty aj od iných výrobcov, kontaktujte nás!