Služby

Ako sa hovorí – koľko ľudí, toľko chutí… V našej predajni Eden Malacky poznáme trendy aj technologické prednosti jednotlivých riešení, no na prvom mieste ste jednoznačne VY! Aby ste v konečnom dôsledku boli spokojní s našimi službami, musíme poznať Vaše potreby a túžby – vaše predstavy o kúpeľni, či kuchyni.

Individuálny návrh kúpeľne, či kuchyne

Dohodnite si schôdzku pomocou nášho kontaktného formulára, e-mailom, či telefonicky. Ak žijete v domácnosti s partnerom, mali by ste sa zastaviť obidvaja, nakoľko si pri návrhu vyjasníte navzájom potreby ale sa aj vzájomne dopĺňate a vznikne tak oveľa kvalitnejší návrhu – šitý na mieru práve vašej spoločnej domácnosti.
So sebou by ste si mali priniesť náčrt rozmeru miestnosti a to nielen plošne ale aj rozmery jednotlivých stien s rozmermi dvier, či okien, prípadne skosenia ak je miestnosť v podkroví. Pokiaľ sú už predpripravené rozvody vody, elektriny, kúrenia – tak aj tie by ste mali zaznačiť do náčrtu s približnými rozmermi.

3D vizualizácia kúpeľne, či kuchyne

Tešíme sa, že prídete k nám do predajne. Náš špecialista sa bude snažiť spoznať vaše individuálne potreby pri dizajne novej kúpeľne, či kuchyni. Veľmi mu pomôže spomenutý rozmerový náčrt a taktiež pár slov o vašom bývaní, farbách ktoré máte radi, či spôsob využitia navrhovaných priestorov.

  • V našej predajni Vám radi ukážeme jednotlivé rozdiely v dlažbe, obklade, sanite či vodovodných batériách. Vysvetlíme Vám výhody a nevýhody zabudovaných batérií, či systémového riešenia sanity. V prípade potreby navrhneme individuálne riešenie kúpeľňového nábytku.
  • Po vyjasnení si technického a funkčného riešenia pristúpime k 3D návrhu miestnosti kúpeľne či kuchyne. Po rozmiestnení základných prvkov môžeme v pár krokoch meniť dizajn kúpeľne a hľadať tak optimálne dizajnové riešenie. Náhľady v 3D zhmotnia Vaše predstavy natoľko, že ju budete chcieť mať hneď.

 

  • Ak si objednáte materiál na celú navrhnutú miestnosť u nás sú grafické 3D návrhy, technické výkresy, zoznam materiálu, ako aj plán pre pokladanie dlažby zdarma.

Príklad 3D vizualizácie kúpeľne

Vaša kúpeľňa sa musí páčiť predovšetkým Vám – budete v nej tráviť čas možno aj najbližších 20 rokov do ďalšej prerábky. Každý detail by mal sedieť, nielen z hľadiska dizajnu ale najmä funkcionality. Mať vešiak na druhej strane ako umývadlo, či sprchový kút je nepraktické – vždy budete kvapkať vodu na zem – kým dosiahnete na uterák. Podobných príkladov je samozrejme oveľa viac.

Často však v malej kúpeľni nie je miesto, no aj tak sa zamyslite, čo Vám doteraz v kúpelni vadilo a na čo ste v rodine zvyknutí. Výber farieb, typu obkladu a jednotlivých častí kúpeľne je dobré zvoliť po prezretí si našich kójí v predajni – niekedy totiž obrázky na internete, či v časopisoch nezobrazia štruktúru obkladu a celkový dojem z priestoru.

Dizajn. Zadáte nám farebnosť a prípadne pár obrázkov, inštrukcií, ako by ste chceli Vašu kúpeľňu mať. Následne v 3D vytvoríme virtuálnu kúpeľňu so správnymi rozmermi. A teraz je čas na kreatívne tvorenie, z ktorého vzíde viac variácií dizajnu kúpeľne. Vy si potom vyberiete ten, čo sa Vám najviac páči a dopracujú sa niektoré detaily.

A je to! Získate presný obraz toho ako bude Vaša kúpeľňa vyzerať + kladiaci plán a zoznam použítého  materiálu. V predajni zabezpečíme dodanie kompletného materiálu a do dáme Vám ho až na miesto prerábky, či stavby.

V prípade odobratia kompletného materiálu na kúpeľňu, či kuchyňu je dovoz na Záhorí zdarma!

Realizácia

Na základe nami dodaných plánoch bude realizácia veľmi presne definovaná a aj vďaka nej by mala prebehnúť hladko a rýchlo.
Spolupracujeme so živnostníkmi, ktorých Vám vieme odporučiť a je už na Vás, či sa s nimi dohodnete alebo si nájdete svoju realizačnú firmu.

Tešíme sa na Vašu návštevu a spoluprácu!